Nabídka pro pedagogy

Úvodní informace

Projekt Věda do škol je určen všem pedagogickým pracovníkům Karlovarského kraje. Všechny kurzy jsou nabízeny bezplatně a budou se konat na území Karlovarského kraje. V současné době jsou připravovány první akce. Nenechte se tedy odradit tím, že je nabídka zatím velice malá. Pokud vás nějaký seminář či exkurze zaujal, napište nám. Je možné akci také uspořádat přímo na vaší škole, stačí, když se sejde 8-10 zájemců o kurz. Nebudete muset nikam jezdit, termín bude upraven dle vašich požadavků a škole budou uhrazeny veškeré náklady spojené s realizací kurzu.

Hlavní důvody, proč se daných aktivit zúčastnit jsou následující:
  • Připraveno je 14 seminářů a 7 exkurzí na rozličná témata se společným pojítkem EVVO, vedených odborníky v daných oblastech.
  • Všechny aktivity v nabídce jsou akreditovány MŠMT a účastníci po jejich absolvování získají nejen cenné zážitky a informace, užitečné vzdělávací materiály, které budou moci použít ve výuce, ale také příslušné osvědčení o dalším vzdělávání
  • Seminářů a exkurzí se mohou zúčastnit všichni pedagogové MŠ, ZŠ, SŠ či gymnázií rozličných aprobací či zájmů (uvedené cílové skupiny jsou pouze orientační), vychovatelé i koordinátoři EVVO se zájmem o environmentalistiku.
  • Můžete absolvovat jen jeden seminář nebo jednu exkurzi nebo jich můžete absolvovat více (i všechny). Každý se může zúčastnit jejich libovolného počtu.
  • Semináře se budou odehrávat přímo ve vašem kraji. Řada lektorů je však připravena osobně přijet přímo do Vaší školy či uspořádat seminář na jiném místě dle vašich požadavků.
  • V případě, že se z jedné školy zúčastní více jak 40 účastníků na různých kurzech, získá daná instituce kompletní knihovničku všech vzdělávacích materiálů, v rámci projektu vydaných. Ty čítají stovky plnobarevných stran zaměřených na probíraná témata v oblasti environmentalistiky.
  • Pro pedagogy působících v karlovarském kraji jsou všechny aktivity hrazeny projektem  a zúčastněným tak přihlášením nevznikají žádné náklady. V případě exkurzí je dokonce hrazena i doprava.
 

Jak se přihlásit?

Pokud Vás projekt Věda do škol zaujal a chcete se přihlásit jako jednotlivec, není nic snadnějšího, než si vybrat konkrétní aktivitu z níže uvedeného přehledu, zkontrolovat si v kalendáři její nejbližší konání a vyplnit 

Univerzální přihlášku

. Pokud termín není doposud vypsán, přihlašte se bez termínu a my vás budeme kontaktovat. Následně obdržíte v řádu dní informační zprávu s dalšími podrobnostmi. Pokud máte zájem o více kurzů, vyplňte přihlášku pro každý z nich zvlášť. V případě jakýchkoliv dotazů či vytvoření individuálního rozvrhu se neváhejte obrátit na kontaktní osoby projektu.

Pokud máte zájem se přihlásit jako organizovaná skupina (škola, environmentální centrum či jiná instituce), minimálně alespoň deset osob, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na čísle 725 307 557 nebo 723550524. V takovém případě lze dohodnout zcela individuální termíny, který Vám nejvíce vyhovují, vlastní místo konání (např. u Vás ve škole) a není nutné pro každou osobu jednotlivě vyplňovat přihlášku. Můžete nás samozřejmě kontaktovat i elektronicky prostřednictvím e-mailu.

S přihlášením prosím neotálejte, jednotlivé aktivity jsou omezeny místem i počtem opakování!

Shrnutí

Zaujaly Vás nabízené aktivity? Neváhejte a přihlaste se prostřednictvím připraveného formuláře Projekt Věda do škol nebo nás kontaktujte pro získání dalších informací.


TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY


Číslo projektu: 
CZ.1.07/1.3.42/02.0004